Главная / Відгуки

ВідгукиВалентина 11.03.2018 22:25
Автошкола класнюча! Індивідуальний підхід до кожного учня! Теорію викладала Олена Леонідівна- тактовна, уважна та вміє організувати робочий процес! Подача матеріалу просто супер! Інструктор Крутій Роман Олександрович - майстер своєї справи. Доброзичливий, порядний та оптимістичний. Доступно та зрозуміло пояснює, як потрібно себе поводити в різноманітних ситуаціях на дорозі ( навіть в екстрених ситуаціях ). Викладачі професіонали у своїй справі!!!

Анна 18.01.2018 14:40
Чудова автошкола, потрапила в групу до Олени Леонідівни Резун - мега крутий викладач, інформація подається легко, доступно, цікаво, підготовка до екзаменів на вищому рівні. Найкращий інструктор з водіння - Крутій Роман Олександрович, професійно, індивідуальний підхід до учнів. Завдяки їм здала і теорію і водіння з першого разу)

Наталія 22.08.2017 22:43
Здала за першим разом! Особлива подяка викладачу Роману Степановичу та інструктору Роману Олександровичу! Професіонали своєї справи! Буду радити всім знайомим!

Ірина 25.11.2016 17:40
Дякуючи викладачу і інструктору здала все з першого разу і дуже щаслива. Рекомендую всім записуватись саме в цю автошколу!

Олег 05.01.2016 13:50
Попал в автошколу после неудачного обучения на автокурсах, и жалею, что не пришла в эту школу сразу. Здесь действительно учат водить машину, экзамены ученики сдают без всяких взяток, после обучения можно смело садиться за руль своей машины. Всем, кто не хочет платить за сдачу экзаменов, а действительно научиться правильно и безопасно водить машину, рекомендую только эту автошколу!

Дмитро 30.11.-1 00:00
Вже маю права, але для роботи потрібна була ще одна категорія. Якісне навчання, дізнався багато нового і повторив те що знаю. Щей жінку записав на навчання, каже, що дуже подобається)

*Имя:


E-mail:


*Текст:Внимание! Отправленное сообщение появится только после проверки администратором сайта!